ZabieL

O naszej firmie

Od wielu pokoleń jesteśmy związani z rolnictwem. Chęć maksymalizacji płodów rolnych oraz zainteresowanie nowymi technologiami doprowadziła do powstania firmy zajmującej się dostawą maszyn rolniczych w roku 2001. W ofercie posiadaliśmy głownie maszyny renomowanych polskich producentów. Przez lata zdobywane doświadczenie oraz setki rozmów z naszymi kontrahentami odnośnie wad i zalet proponowanych produktów doprowadziła do założenia własnej marki Zabiel w 2019 idealnie skrojone Agregaty, Brony talerzowe, Bezorkowce oraz Pługi nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółową ofertę i wycenę.

Oferta Handlowa

Stale rozwijamy naszą ofertę handlową tak, aby móc zaoferować klientom maszyny niezawodne i produkowane zgodnie z najnowszymi technologiami. Wiedzę niezbędną do profesjonalnej obsługi czerpiemy nie tylko z uczestnictwa w licznych szkoleniach ale również z praktyki zdobywanej na co dzień. To właśnie ta forma doświadczenia pozwoliła nam na zaopatrzenie wielu gospodarstw w kraju jak i za granicą.

Stały rozwój

Zastosowanie materiałów najwyższej jakości oraz dbałość o każdy szczegół przyczyniło się do rozwinięcia sprzedaży o kraje europejskie między innymi Belgię, Niemcy, Austrię Hiszpanię czy Grecję.

Jednak nie zaprzestaliśmy na tym…

Współpraca z naszą firmą

Zapraszamy do współpracy firmy i przedstawicieli handlowych w zakresie odsprzedaży maszyn rolniczych z naszej oferty na dogodnych warunkach. W przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt telefoniczny z biurem; przysłanie zgłoszenia (firmy) lub CV (przedstawiciele handlowi) na adres mailowy biuro@zabielski-maszyny24.pl